RSS
Новости
28 декабря 2018, 14:30
Укргазбанк буде здійснювати акредитацію генпідрядників на ринку ВДЕ
Укргазбанк (Київ) в 2019 році почне акредитацію генеральних підрядників, які працюють з проектами з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), повідомив директор екологічного департаменту банку Родіон Морозов на прес-конференції в Києві в четвер.

"На жаль, на ринку є багато різних гравців, які можуть позиціонувати себе як EPC-контрактори, але по факту не мають необхідного досвіду, технічної бази для реалізації проектів. Саме тому ми починаємо процедуру відкритої акредитації", - сказав він.

За словами Р.Морозова, процес акредитації буде здійснюватися в два етапи: перший - перевірка ділової репутації, досвіду роботи на ринку відновлюваної енергетики, другий, серед іншого, буде складатися з перевірки фінансового становища компанії, її здатності виконувати гарантії, які вона надає інвесторам.

Імовірно вартість акредитації може скласти 20-22 тис. грн і 37 тис. грн (перший і другий етап відповідно).

Публічна інформація про акредитацію буде розміщуватися на відповідному інформаційному ресурсі, де будь-який інвестор матиме можливість перевірити перелік генеральних підрядників, які пройшли акредитацію. При цьому Укргазбанк буде здійснювати постійний моніторинг ЕPC-контракторів, які пройшли акредитацію.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!