RSS
Новости
28 декабря 2018, 15:57
АМКУ не визнав ДТЕК монополістом. Справа закрита
Антимонопольний комітет прийняв рішення закрити провадження у справі ДТЕК.

Антимонопольний комітет прийняв рішення закрити справу про монополію ДТЕК. Про це повідомив колишній член Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг Андрій Герус в Facebook.

"За закриття провадження проголосували: Юрій Терентьєв, Ніна Сидоренко, Валерій Полюхович, Анна Артеменко і Марія Нижник (четверо останніх призначені указом президента)." Проти "- Світлана Панаіотіді", - зазначив він.

Ніяких юридичних наслідків для ДТЕК рішення не має, зловживання монопольним становищем не побачили, додав він.

АМКУ знайшов окремі ознаки монопольного становища ДТЕК, але встановив, що він їм не зловживає, повідомив Герус.

"Трирічне розслідування АМКУ завершено наступним результатом: комітет не виявив зловживання ринковим становищем групи ДТЕК. Звіт АМКУ зафіксував, що частка групи ДТЕК у виробництві електроенергії не перевищувала 26%", - повідомили в компанії.

"У поточній моделі ринку обсяги відпуску електроенергії встановлює Міненерго, диспетчеризацію проводить державне підприємство Укренерго, єдиним покупцем виступає державне підприємство Енергоринок, а ціни встановлює НКРЕКУ", - додали в ДТЕК.

Також за останнім засіданням у справі ДТЕК спостерігав журналіст "Наші гроші" Юрій Ніконов, який на своїй сторінці у Faceboook розказував, що відбувалось на засіданні.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: liga.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!