RSS
Новости
4 января 2019, 15:15
Hyundai створив концепт бездротової зарядки електромобілів і паркувального автопілота
Система під назвою Automated Valet Parking System (AVPS) дозволяє поповнити заряд батареї за допомогою електромагнітної індукції і функції автоматичного паркування.

У Hyundai заявили, що представлена система дуже корисна для жителів великих міст, де є проблема з переповненими зарядними станціями і парковками.

Система AVPS працює наступним чином: за допомогою спеціального додатку смартфоні електромобіль «шукає» вільне паркомісце з портом бездротової зарядки батареї, потім автономно, без участі водія, переміщається на знайдене місце і стає на зарядку.

Після того, як батарея електромобіля буде заряджена до встановленого власником рівня, в додаток прийде повідомлення про завершення зарядки і пропозиція перемістити авто на вільне місце для паркування.

Водій схвалює цю операцію, і електромобіль автономно переміщається на вільне паркомісце, звільняючи порт для бездротової зарядки для іншої машини.й

Коли водієві необхідно вирушити в дорогу, він через додаток дає команду AVPS, яка пілотує електромобіль до вказаного місця.

«Після поповнення запасу батарей автомобіль відправляється вже на звичайну парковку, де і чекає свого власника. Це дозволяє електромобілям заряджатися без проблем і черг », - пояснили розробники.

Hyundai Motor Group планує впровадити цю технологію після запуску автономних транспортних засобів 4-го рівня в 2025 році.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!