RSS
Новости
4 января 2019, 17:17
Американська компанія Sarcos Robotics розробила екзоскелет на батареях, який допоможе будівельникам
У найближчому майбутньому будівництво будинків буде займати набагато менше часу, тому що робочі зможуть своїми руками піднімати важкі бетонні блоки.

Звучить як фантастика, але саме до цього прагнуть виробники екзоскелетів, що дозволяють людям піднімати предмети вагою в сотні кілограмів так само легко, як ніби це звичайні пакети з продуктами. Створенням таких пристроїв займаються багато компаній, але компанія Sarcos Robotics просунулася найдалі - екзоскелет Guardian XO Max став першим, який повністю працює на енергії невеликих батарей.

За словами розробників, енергії однієї батареї вистачає на безперервну роботу протягом восьми годин. Більш того, конструкція екзоскелета дозволяє замінити використану батарею новою прямо під час роботи, не вимикаючи пристрій. Можна сказати, що виробник повністю досяг своєї мети - екзоскелет готовий до роботи в будь-якому місці і не вимагає проводового підключення до величезного джерела живлення.

"Завдяки нашим інноваціям в оптимізації використання енергії, ми зробили те, що жодна інша робототехнічна компанія в світі не змогла зробити з потужними екзоскелетами або гуманоїдними роботами - змусити пристрій розміром з людину працювати протягом восьми годин від однієї батареї", - заявив Бен Вольф, генеральний директор Sarcos Robotics.

Повідомляється, що Guardian XO Max забезпечує людям збільшення фізичної сили в співвідношенні 20: 1. Це означає, що вага що дорівнює 45 кг здаватиметься людині легким, як 2,2 кг. Екзоскелет моментально реагує на рухи і помітно підвищує продуктивність людей - саме тому він в першу чергу цікавий будівельним компаніям.

Старт продажів Guardian XO Max запланований на 2020 рік, але він буде надаватися як сервіс. Одна година використання буде коштувати 25 доларів, в цю суму увійде як сам скелет, так і установка і сервісне обслуговування. У 2019 схожий продукт надасть компанія LG - на виставці CES буде показаний екзоскелет CLOi SuitBot, що виконує ту ж роботу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hi-news.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!