RSS
Новости
11 января 2019, 14:41
В Одеській області збудують ще чотири сонячні електростанції
За останній місяць Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області видано 4 дозволи на будівництво об’єктів альтернативної енергетики з використанням сонячної енергії.

Нові СЕС будуть збудовані у місті Ізмаїлі та на території Татарбунарського району області. З них – дві потужністю 10 000 кВт у місті Ізмаїлі по вул. Семена Чернова, 151 та 153, а ще дві потужністю 18 МВт та 10 МВт у Татарбунарському районі на земельній ділянці Білоліської сільської ради.

Замовниками будівництва є Товариство з обмеженою відповідальністю «ГУДЗОВКА-СОЛАР-2» та Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕД ІНВЕСТ» відповідно.

Нагадаємо, в жовтні минулого року в Одеській області виділили більше 150 гектарів сільгоспземель під сонячні електростанції. Всі ділянки в даний час пустують, в основному мова йде про землі сільгосппризначення.

Згідно з Енергетичною стратегією України, поновлювані джерела енергії повинні використовуватися в загальному виробленні електроенергії на 11% до 2020 року і на 25% - до 2035-го. При цьому 2017-й ми закінчили зі скромними 1,5 ГВТ потужності з необхідних 5 ГВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: infoport.live
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!