RSS
Тренды
18 января, 11:36
У 2019 року в світі буде побудовано приблизно 200 ГВт сонячних і вітрових електростанцій - BNEF
Компанія BloombergNEF опублікувала традиційні «10 пророчень» на 2019 рік у галузі енергетики.

 «Ми очікуємо, що перехід на низьковуглецеві технології в цьому році буде стійко просуватися завдяки подальшому скороченню витрат на сонячну і вітрову електроенергію і літій-іонні батареї, а також розширенню розуміння з боку інвесторів і корпорацій, що це « стійка річ », і з міркувань  власного інтересу їм просто потрібно це зробити », - пише головний редактор, Ангус МакКрон.  «Економічні та політичні проблеми в 2019 році можуть вплинути на потік інвестицій в « чисте майбутнє », але вони не зупинять його», - зазначає він.

Перераховуваты всі десять пунктів не будемо, зупинимося на деяких моментах.

 - Інвестиції в чисті енергетичні технології в 2019 році перевищать $ 300 млрд, але не досягнуть рівня 2018 року в зв'язку з продовженням зниження витрат в сонячнійї і вітровій енергетиці.

 - Не дивлячись на можливе уповільнення розвитку в Китаї, в 2019 році сонячна енергетика додасть від 125 до 141 ГВт потужностей.  Зростання буде відзначено в Індії, Європі, Близькому Сході, Північній Африці, Туреччині.

 - На ринку вітроенергетики BNEF очікує стрибок - з 53,5 ГВт нових потужностей в 2018 році до понад 70 ГВт в 2019 році.  У тому числі в морській вітроенергетиці буде додано 8,5 ГВт проти 4,8 ГВт в 2018 р.

Середня вартість вітряних турбін для материкової вітроенергетики опуститься нижче $ 0,8 доларів США за мегават.

- У 2019 році вперше в історії ринку річний обсяг встановлених накопичувачів енергії перевищить 10 ГВт * год.

Незважаючи на загрозу торгових війн китайські виробники встановлять по-справжньому глобальну присутність.  Автомобільні компанії будуть розширювати відносини з китайськими постачальниками в міру збільшення виробництва в цій країні.  Міжнародні розробники та інтегратори накопичувачів енергії відправляться в Китай в пошуках батарей, оскільки корейські чемпіони будуть зайняті обслуговуванням свого внутрішнього ринку.

Жорстка конкуренція і недавнє зниження вартості кобальту і літію підштовхнуть середні ціни нижче $ 150 за кВт * год, а ціни на акумулятори для електромобілів впадуть ще нижче.

 - Продажі електромобілів в 2019 році зростуть на 40%, тобто темп зростання буде менше, ніж в 2018 р, коли продажі зросли на 70%.  За оцінкою BNEF, в поточному році в світі буде продано 2,6 електричних машин, з яких 1,5 млн буде реалізовано в Китаї.

Раніше засновник компанії Bloomberg New Energy Finance Майкл Лібрейх заявив, що до 2030 року ціни на сонячну енергію знизяться до 1 цента за кВт * год.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!