RSS
Новости
18 января 2019, 12:00
Tesla, Ford і Toyota відкликають свої авто через проблеми з подушками безпеки від Takata
Автовиробники відкликають свої машини через те, що в них були виявлені серйозні проблеми з подушками безпеки від компанії Takata.

Tesla

Американська компанія Tesla Ілона Маска відкличе понад 14 тисяч електромобілів Model S в Китаї через проблеми з газогенераторами подушок безпеки.

Цей захід торкнеться імпортованих автомобілів, вироблених з лютого 2014 по грудень 2016 року. Відкликання та заміна проводитиметься з 10 квітня 2019 року.

При спрацьовуванні подушок безпеки газогенератори у Model S можуть спричинити пошкодження, бо утворюються уламки, що вилітають в салон, та становлять загрозу здоров'ю водія і пасажирів.

Ford

Автомобільний концерн Ford Motor відкликає 953 тисяч автомобілів по всьому світу. Машини, які потрапляють в програму відкликання, оснащені дефектними подушками безпеки виробництва японської компанії Takata.

Відкликанню підлягають, зокрема, кросовери Ford Edge і Lincoln MKX 2010 модельного року, пікапи Ford Ranger 2010-2011 модельних років і седани Ford Mustang 2010-2014 модельних років.

Більш ніж 780 тисяч з відкликаних авто були реалізовані на території США. Ford зобов'язується встановити нові подушки безпеки безкоштовно.

Toyota

Японський автовиробник Toyota відкликає 1,3 млн автомобілів у США, щоб замінити подушки безпеки японської компанії Takata.

Всього компанія планує відкликати 1,7 млн ​​автомобілів в Північній Америці.

Компанія Takata  опинялася в центрі скандалу ще в 2013 році, коли через несправні подушки безпеки були відкликані майже 3 млн. Автомобілів різних марок.

Подушки погано розкривалися, лопалися і навіть «вистрілювали» в пасажирів шматочками металу з дефектних піропатронів. Через це загинули як мінімум 17 осіб і 180 осіб отримали поранення, а по всьому світу було відкликано більше ніж 120 млн. автомобілів. В результаті, скандал з подушками безпеки закінчився банкрутством Takata.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: segodnya.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!