RSS
Новости
18 января 2019, 12:40
У Кам’янці розпочалося будівництво сонячної електростанції
Днями в місті Кам’янка на території колишнього цукрового заводу, розпочалося будівництво сонячної електростанції (СЕС). Інвестором виступає норвезька компанія Scatec Solar, яка має досвід будівництва в багатьох країнах світу.

В Україні Scatec Solar представляє ТОВ «Чиста енергія-2011». Так, за планами компанії в Кам’янці має побудуватися сонячна електростанції потужністю 25МВт, а загальний обсяг інвестицій в будівництво становитиме близько 30 млн. євро.

На сьогоднішній день на ділянці площею 50 га, проводяться підготовчі роботи для будівництва сонячної електростанції, на ділянці працюють дві одиниці техніки (екскаватори) та різноробочі, які розчищають територію від дерев та кущів.

У 2018 році компанією ТОВ «Чиста енергія-2011», на рахунки виконавчого комітету Кам’янської міської ради було перераховано 880 тис. грн., компенсації за вирубку зелених насаджень, які плануються використати на посадку сакурової алеї по вул.. Шевченка. Роботи з будівництва СЕС мають завершитися до кінця 2019 року.

Відзначимо, біля села Зарванці Вінницького району на території колишнього глиняного кар’єру зведуть сонячну електростанцію  потужністю 10 МВт. Електростанція перебуватиме в комунальній власності.

Також у 2019 році у Яворівському районі Львівської області почнуть будувати вітроелектростанцію, яка складатиметься орієнтовно з 18-21 вітроустановок потужністю від 2,4 МВт до 4,6 МВт кожен.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: live.ck.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!