RSS
Новости
18 января 2019, 13:31
Google інвестує в сонячну енергію для забезпечення електрикою своїх дата-центрів
Розширюючи операції по хмарних обчисленнях на південному сході США, Google вкладає кошти в сонячну енергію, щоб використовувати поновлювані джерела для підтримки роботи своїх дата-центрів.

Корпорація планує купувати енергію з декількох нових сонячних електростанцій в рамках угоди з Адміністрацією долини Теннессі (АДТ).  Всього Google має намір купувати 413 МВт, що генерую 1,6 млн панелей.  Це - еквівалент енергії, що виробляється 65 000 побутовими даховими установками.

Об'єкти будуть розташовані в Голлівуді, Алабамі, Юм-Юм і Теннессі.  Кожен здатний генерувати близько 150 МВт.  Це будуть найбільші сонячні електростанції, які коли-небудь встановлювалися для Google.  Вони забезпечать енергією дата-центри, що будуються в Кларксвіллі, Теннессі і окрузі Джексон, Алабама.

Про свої плани Google оголосив 16 січня.  Повідомлення вказує на дві сфери, де компанія задає тон – це зростання використання хмарних сервісів для стимулювання генерування екологічної енергії і розширення інфраструктури дата-центрів на південному сході США.  Google уклав 30 довгострокових угод по використанню поновлюваних джерел для живлення таких об'єктів.  Сумарні світові інвестиції компанії в чисту енергію склали близько 5 мільярдів доларів.

«В минулому році ми приєдналися до ініціативи, мета якої - цілодобово забезпечувати дата-центри електрикою без вуглецевих викидів, - сказала Аманда Коріо, Google.  - Нові сонячні проекти наблизять нас до досягнення цієї мети на південному сході США ».

Раніше компанія Google повідомила, що на 100% перейшла на поновлювані джерела енергії. Однак, тут варто розуміти один нюанс. Коли великі міжнародні компанії заявляють подібне, це не означає, що кожен об'єкт конкретної компанії живиться безпосередньо від установки, що генерує електроенергію з поновлюваного джерела. Просто енергію, отриману з «брудних» джерел Google потім компенсує, купуючи енергію з відновлюваних джерел в тій же кількості, таким чином «виходячи в нуль».

Далі слідом за Google компанія Apple також оголосила про перехід на 100% використання ВДЕ. Як і Google компанія Apple сама не забезпечує себе відновлюваної електроенергією на всі 100%, а купує необхідні обсяги у інших компаній.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: pronedra.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!