RSS
Новости
18 января 2019, 15:36
В Великобританії створили мобільні водневі зарядки для електрокарів
Британська компанія AFC Energy створила перевізні зарядки CH2ARGE на водні для “заправки” електрокарів. Мобільні станції перетворюють паливо в електрику і зберігають його в акумуляторах.

Після демонстрації своїх ескізів зарядок британці почали шукати інвесторів для їх масового виробництва.

Принцип роботи мобільних зарядок схожий на той, що використовується у деяких автомобілях, що працюють на водневому паливі. Різниця тільки у тому, що зарядки передають енергію спочатку на акумулятор, а в машинах енергія від палива відразу передається на електричний двигун.

Зарядні станції обладнані батареєю у 48 V. Система може “заправляти” будь-який електрокар.

Виробник заявляє, що за годину зарядка здатна на 80% поповнити акумулятор.

За словами експертів, епоха водневого палива вже настала. Зокрема, в червні Франція представила державну стратегію впровадження водневих систем.

У липні міністри енергетики з різних країн спільно з Єврокомісією підтримали широке застосування водню і паливних елементів, а Каліфорнія пообіцяла збільшити кількість автомобілів на водні до 1 млн до 2030 року.

Також Південна Корея пообіцяла в найближчі п'ять років вкласти в галузь € 2 млрд. Паралельно з цим Норвегія готує власну стратегію розвитку технології на найближчі роки. А Франція вирішила в 2020 році перейти водневі потяги.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: vgolos.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!