RSS
Новости
18 января 2019, 16:16
ДТЕК встановив своїм клієнтам 420 тис. «розумних» лічильників
Оператори системи розподілу ДТЕК Мережі в 2018 році встановили 88 тис. «розумних» лічильників в Києві, Дніпропетровській і Донецькій областях. Загальний обсяг встановлених приладів досяг 420 тис., що становить 12% всіх клієнтів ДТЕК Київські електромережі, ДТЕК Дніпровські електромережі і ДТЕК Донецькі електромережі. Це один з найвищих показників в Україні.

Зараз ДТЕК розробляє стратегію розвитку розподільних мереж до 2030 року. Стратегія буде сфокусована на системній цифровізації управління інфраструктурою і підвищенні надійності електропостачання, якості обслуговування клієнтів.  В тому числі, передбачається збільшення обсягів установки смарт-лічильників.

Після завершення всіх процедур з придбання акцій АТ «Одесаобленерго» і  ПрАТ «Київобленерго», стратегію з розвитку мереж планується поширити на одеський і київський регіони.

«Ми плануємо привести їх роботу до єдиних стандартів ДТЕК: сконцентрувати зусилля на впровадженні інноваційних технологій, одна з яких - установка розумних лічильників.  Також ми маємо намір підвищити якість електропередачі і вивести на новий рівень сервісне обслуговування клієнтів, - зазначив генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх.  - За час своєї роботи Група ДТЕК інвестувала в бізнес по дистрибуції електроенергії понад $ 300 млн. Ми придбали, напевно, найбільший досвід і експертизу на ринку, активно вивчаємо кращий європейський досвід в області розподілу електроенергії.  Це те, що сьогодні дозволяє нам бути лідерами в енергетиці, і те, що ми плануємо привнести в нові для нас регіони ».

 Як повідомлялося, Група ДТЕК планує сконцентрувати 68,2949% акцій АТ «Одесаобленерго» і 93,9978% ПрАТ «Київобленерго» після отримання необхідних дозволів державних органів, включаючи узгодження антимонопольних органів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!