RSS
Новости
18 января 2019, 17:01
Лайнер авіакомпанії Etihad здійснив перший політ на суміші реактивного і біопалива
Лайнер авіакомпанії Etihad Airways Boeing 787 здійснив перший політ на гібридному паливі з суміші біопалива і авіаційного гасу в співвідношенні 1: 1.

Лайнер на гібридному паливі, розробленому інженерами з університету Абу-Дабі, здійснив семигодинний переліт між Абу-Дабі і Амстердамом.  Дослідники виготовили біопаливо з салікорніі (морської спаржі), вирощеної на креветочной фермі неподалік від міжнародного аеропорту столиці ОАЕ.

У компанії стверджують, що використання гібридного палива дозволить скоротити викиди вуглекислих газів, крім того  «біопаливо змішується безпосередньо з реактивним паливом і не потребує будь-яких модифікацій для літаків, двигунів або систем доставки палива в аеропорт».

Раніше повідомлялося, що літак Boeing Dreamliner 787-9 австралійської авіакомпанії Qantas вперше в світі здійснив переліт з Австралії в США, частково використовуючи паливо з насіння гірчиці.  Таким чином авіакомпанії вдалося знизити шкідливі викиди в атмосферу на 7%.  Це перше проведення міжнародного рейсу з застосуванням біодизеля.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.fm
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!