RSS
Новости
18 января 2019, 17:30
Volvo CE переведе будівельну техніку на електротягу
Відділення Volvo Construction Equipment повідомило, що в першу чергу електричними стануть компактні фронтальні навантажувачі та екскаватори. Нові дизелі для них розробляти не будуть.

Компанія Volvo вже давно почала переводити спецтехніку на електричну. Повноцінні прототипи показали ще в минулому році. Але тоді президент Volvo CE Мелькер Йернберг схилявся до того, що поки ця техніка експериментальна: «Нам довелося повністю переосмислити те, як ми працюємо, і як дивимося на ефективність машин. Проект поки не комерційний, а техніка не готова для продажу».

За кілька місяців шведський автовиробник змінив думку, підтвердивши, що деякі комерційні моделі стануть незабаром виключно електричними.

Розробка дизельних двигунів для будівельної техніки припиняється, так що шведи точно не передумають.

На остаточне рішення вплинула реакція ринку на численні прототипи, представлені Volvo протягом останніх років. Тестував їх і сам виробник, і його партнери. Керівництво Volvo не схильне в деталях обговорювати програму, але очевидно, що результати виявилися досить разючими для відмови від дизеля.

Крім традиційної і поширеної будівельної техніки, Volvo в минулому році також продемонструвала прототип кар'єрного самоскида HX2. Його зробили не тільки електричним, але і автономним. Виробничої версії поки немає - на презентації була зменшена в сім разів копія. Раніше в Volvo заявляли, що одна з головних завдань компанії - знизити шкідливі викиди на 95% і домогтися зниження вартості експлуатації обладнання на 25%.

Volvo вже вносить свій внесок в декарбонізацію європейської економіки. В кінці минулого року стало відомо, що в Гамбурзі перейдуть на електричні сміттєвози Volvo. Сміттєвози приступлять до роботи вже на початку цього року.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Volvo показав тізер електрогрузовика VNR Electric. Випробування електрогрузовика VNR Electric почнуться в 2019 році, а в 2020 він повинен надійти в продаж в Північній Америці. 

Також Компанія Volvo продала шість своїх безпілотних вантажівок Volvo Trucks норвезькій компанії Brønnøy Kalk, яка використовуватиме їх для перевезення вапняку з кар'єру.

Ще Polestar, дочірня компанія Volvo, яка була перезапущена як електричний бренд, показала перший фото-тизер свого електромобіля Polestar 2, який вона описує як конкурента Tesla Model 3.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!