RSS
Новости
18 января 2019, 19:27
У Південній Кореї відмовляться від електрокарів та від будівництва нових АЕС
Південна Корея має намір в шість разів збільшити використання водневих авто в країні і таким чином відмовитися від машин на електротязі і з ДВС. Також країна відмовляється від будівництва нових АЕС.

Популяризувати машини на екопальному власті хочуть за рахунок субсидій і збільшення кількості заправок. Також знизять вартість самого водню.

Продажі електрокарів на паливних елементах розраховують підняти від 700 одиниць до 4 тисяч вже за 2019 рік.

Новий план уряду Південної Кореї назвали "водневою економікою". До 2018 року у країні побудували орієнтовно дві тисячі електрокарів, в яких замість батареї використовують технології для перетворення водню на енергію. За новим планом, до 2025 року кількість водневих машин має зрости до ста тисяч.

До 2040 року планується подальше різке збільшення до 6,2 мільйона авто на паливних елементах, з яких 3,3 мільйона будуть експортовані. Уряд планує досягти цього шляхом розширення інфраструктури: число водневих заправок збільшать з 14 одиниць в минулому році до 310 до 2022 року і до 1200 штук до 2040.

Крім того, у Південній Кореї планують знизити середню ціну автомобіля на водні до близько 27 тисяч євро за рахунок субсидій. Водень також повинен стати значно дешевшим: мета полягає у тому, щоб до 2040 року знизити собівартість виробництва від 6,25 до 2,34 євро за кг

Очікується, що громадський та комерційний транспорт також переведуть на водень. Довгострокова мета полягає у тому, щоб ввести в обіг 40 тисяч автобусів, 80 тисяч таксі і 30 тисяч вантажівок на водні. Також планується стимуляція внутрішнього виробництва деталей.

Крім того повідомляється, що Південна Корея в найближчі роки не буде вести будівництво нових АЕС на своїй території, так як вони можуть становити велику загрозу в разі аварії, як, наприклад, сталося в 2011 році в Японії на АЕС «Фукусіма».  Замість цього було прийнято рішення розвивати альтернативні джерела енергії і продовжувати використання вже існуючих станцій, в тому числі і атомних.

 Всього в Південній Кореї розташовано 24 атомних реактора, які виробляють 22,5 ГВт енергії.  Атомна енергетика є ключовою в країні - на неї припадає 27% всієї електроенергії.  При цьому близько 70% виробляється на теплових електростанціях, що спалюють вугілля, газ або мазут і серйозно забруднюють атмосферу.

Раніше повідомлялося, що Південна Корея планує створити зону відновлюваної енергетики.  Йдеться про проект створення зони розвитку сонячної та вітрової енергетики, де планується виробляти до 4 ГВт електроенергії.  План розрахований на 20 років.

Також ЕлектроВісті повідомляли, що Південна Корея планує до 2022 року інвестувати  2,33 млрд доларів в будівництво нових водневих заправних станцій і збільшення виробництва електромобілів на паливних елементах.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!