RSS
Новости
18 января 2019, 20:40
Renault відзвітували про продажі електромобілів в Україні за 2018 рік
У компанії Renault Україна відзвітували про результати за 2018 рік. Привід для звіту виявився вагомим - хоча рік видався не найпростішим, французи вже четвертий раз поспіль закінчують період на першому місці по продажах нових автомобілів в країні.

Як зізнався на підсумковій прес-конференції генеральний директор Renault в Україні Франсуа Маріотт, результат міг бути і краще, якби не «евробляхи» і «дізельгейтні» автомобілі.

Що ж стосується частки електромобілів в цьому результаті, то вона, на жаль, дуже мала.

 «В Україні ринок електромобілів складаїться, в основному, з уживаних авто, які ввозять до нас із США.  А оскільки наше завдання продавати нові електромобілі, то тут без стимулювання продажів електромобілів з боку держави - ніяк не обійтися », - зазначив Франсуа Маріотт.

 За його словами, незважаючи на зростання продажів електромобілів в Європі, в Україні на настільки ж високі показники серед нових авто розраховувати поки не доводиться.

 При цьому в компанії поки не бачать сенсу інвестувати в розвиток власної мережі електрозаправок.

 «Якщо говорити про інфраструктуру, то багато компаній в тій же Франції вкладаються в мережі зарядних станцій, щоб зі свого боку стимулювати продажі електромобілів.  Але в Україні інвестувати в створення зарядної інфраструктури для старих електромобілів ми не бачимо ніякого сенсу, поки продажі нових екологічних авто не виростуть до розумних обсягів », - сказав керівник українського підрозділу французької компанії Франсуа Маріотт.

Нагадаємо, станом на 1 січня 2019 рік українці зареєстрували 12 333 автомобіля на електротязі. Така кількість поставлених на облік електромобілів є рекордним для України.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!