RSS
Новости
25 января 2019, 09:55
У Києві випробовують нову снігоплавильну машину - ВІДЕО
У Києві провели тестовий запуск першої в Україні мобільної снігоплавильної установки. Дві канадські снігоплавильні машини TRECAN 60-PD були придбані у грудні 2018 року.

Київ першим в Україні закупив такі установки. Снегоплавильна машина “з’їдає” до 60 тонн снігу на годину. Після інтенсивних снігопадів, коли важливим стає питання вивезення снігу з вулиць і доріг, такі мобільні установки є суттєвою допомогою”, – зазначив генеральний директор “Київавтодору “Олександр Густєльов.

Переваги таких установок – висока мобільність і можливість застосування на проблемних ділянках, зокрема – в центрі столиці, де неможливо знайти ділянку для тимчасового “складу” снігу.Також застосування снігоплавильних установок дозволяє зменшити витрати на допоміжну техніку.

"Коли йдуть потужні снігопади, то набагато швидше, простіше і економічно вигідніше використовувати снігоплавильні машини ", - зазначив глава "Київавтодору".

У дорожньому відомстві уточнили, що під час наступного сильного снігопаду мобільні снігоплавильні установки вже працюватимуть в штатному режимі.

Мобільні снігоплавильні установки використовуються в багатьох містах світу як допоміжний засіб разом із стаціонарними снігоплавильними пунктами, які мають велику виробничу потужність і економічно вигідні. На сьогоднішній день вони успішно працюють в містах Білорусії і Казахстану.

Раніше ЕлектроВісті писали, що сніг в Німеччині випадає не так часто, як в Україні, але якщо занесе тротуари, то німець теж бере лопату. Хто і як чистить сніг, журналісти з'ясували у жителів Кельна.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: uprom.info
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!