RSS
Новости
25 января 2019, 12:30
Співробітники Subaru два роки занижували години понаднормової роботи
Більш як 3400 осіб японського автоконцерну Subaru з середини 2015 року до середини 2017 року не отримували оплату за понаднормову роботу, тому що занижували кількість робочих годин. Через це компанія не виплатила співробітникам близько 776 млн єн (понад 7 млн доларів). Борг за понаднормову роботу Subaru погасила тільки в березні 2018 року.

Компанія виявила заниження понаднормових годин під час внутрішнього розслідування, розпочатого після самогубства 46-річного співробітника в 2016 році.  Його самогубство слідча комісія розцінила як смерть "каросі" - пов'язану з високим робочим навантаженням.

Більшість опитаних під час розслідування співробітників зізналися, що вказували в документах меншу кількість робочих годин для того, «щоб не перевищити ліміт бюджету на понаднормову роботу». Subaru повідомила, що з того часу, як було виявлено порушення оплати праці, вона вжила заходів, завдяки яким співробітники більше не можуть повідомляти неправдиві дані про робочі години.

Зараз Subaru веде переговори з родиною загиблого співробітника. Компанія не виплатила чоловікові за життя 4,08 млн єн (понад $ 37 000) за понаднормову роботу.

Раніше ЕлектроВісти писали, що компанія Subaru представила гібридну модифікацію кросовера Forester п'ятого покоління. Новинка, що отримала назву e-Boxer, дебютувала на японському ринку.

Також Subaru озвучила вартість на оновлений гібридний паркетник Crosstrek. Відомо, що в базовій версії автомобіль коштуватиме 23 000 доларів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: vedomosti.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!