RSS
Новости
25 января 2019, 19:31
General Electric побудує в Нідерландах найбільший вітряк в світі
Компанія General Electric оголосила про будівництво прототипу найвищого вітряка в світі Haliade X-12 в порту Роттердамі в Нідерландах.

Башта буде встановлена на березі Північного моря і піддасться тестуванням протягом 5 років, після чого планується початок виробництва і комерційної продажі нової моделі.

Після закінчення випробування вітряка,  його не будуть зносити – обслуговування триватиме як мінімум 15 років.

Орієнтовна потужність вітряка Haliade X-12 – 12 мегават, чого повинно вистачити для 15 000 будинків. Його висота складе 260 метрів, що дорівнює розміру Ейфелевої вежі.

 

Довжина кожної з лопастей буде 107 метрів. Для їх виробництва потрібно побудувати завод у Франції, оскільки транспортування таких габаритних компонентів із США стане нездійсненною задачею.

«У нашій боротьбі з кліматичними змінами необхідне значне зростання кількості вітряних електростанцій в морі. Ми раді, що компанія GE вибрала порт Роттердама в якості випробувального майданчика для  HALIADE-X 12 МВт – найбільшої вітряної турбіни в світі. Вона може вплинути на збільшення швидкості переходу на екологічно чисту енергію», - сказав представник порту міста Роттердам Олдерман Бонте.

Раніше повідомлялося, що в Давосі в рамках Всесвітнього економічного форуму було підписано інвестиційну угоду про будівництво в Україні одного з найбільших вітропарків в Європі.  Total-Eren, дочірня компанія французького енергетичного гіганта Total, разом з норвезькою NBT інвестує понад 350 млн євро в будівництво вітропарку в Україні.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: proteh.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!