RSS
Новости
25 января 2019, 20:42
ВПС Індії перейдуть на вітчизняне авіаційне біопаливо
Військово-повітряним силам Індії дозволили використовувати біопаливо вітчизняного виробництва. Про це повідомило індійське новинне видання «Бхаскар» з посиланням на міністерство оборони Індії.


Після декількох місяців лабораторних тестів і льотних випробувань Центр стандартизації і сертифікації ВПС схвалили використання вітчизняного біопалива на військових літаках.  Зазначене пальне виробляється з насіння рослини ятрофа, що росте в штаті Чхаттісгарх.  На думку представників Міністерства оборони, цей крок наблизив Індію до світових стандартів у сфері використання біопалива.  В даний час уряд Індії веде роботу по впровадженню відповідних стандартів в галузі цивільної авіації.
 
Повідомляється, що перший політ на біопаливі буде здійснений радянським військово-транспортним літаком Ан-32 на параді на честь Дня республіки, який відбудеться в столиці Індії 26 січня.

Раніше повідомлялося, що літак Boeing Dreamliner 787-9 австралійської авіакомпанії Qantas вперше в світі здійснив переліт з Австралії в США частково використовуючи паливо з насіння гірчиці.  Таким чином авіакомпанії вдалося знизити шкідливі викиди в атмосферу на 7%.  Це перше проведення міжнародного рейсу з застосуванням біодизеля.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: regnum.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое