RSS
Новости
1 февраля 2019, 13:29
Українські асоціації різних видів ВДЕ створили спільну ініціативу для просування інтересів галузі
Аби пришвидшити перехід на відновлювану енергію, українські асоціації різних видів ВДЕ створили платформу Global 100% RE Ukraine для просування інтересів галузі . Про це повідомляє «Українська асоціація відновлюваної енергетики» на своїй сторінці в Facebook.

Розроблена програма дій платформи на 2019 рік з підтримки досягнення національних цілей у сфері відновлюваної енергетики, насамперед для того, щоб надати певні гарантії інвесторам та заохотити до розвитку новітніх технологій та інновацій у цій сфері.

«Платформа зареєстрована в Німеччині. Вона об’єднала більшість публічних людей, які підтримують розвиток ВДЕ. Руслана Лижичко стала амбасадором цієї платформи. Саме вона проявила велику активність, для того, щоб зібрати усі асоціації, які підтримують і розвивають ВДЕ. Тобто це громадське об’єднання, яке об’єднує в собі повністю всі асоціації вітру, біомаси, водню. Це дозволяє єдиним фронтом виступати за розвиток ВДЕ. Бо якщо кожна асоціація буде окремо займатися цим питанням, то тоді вони не зможуть конкурувати з сучасною традиційною енергетикою. Платформа займається розробкою альтернативних варіантів стратегії переходу на 100% на ВДЕ, враховуючи економіку країни.  Ми вже провели декілька акцій, наприклад, в Гамбурзі у вересні 2018 року, де під час концерту Руслани використовували енергію отриману від ВДЕ. Ще в Ізмаїлі для освітлення міста використовували енергію сонця. А 22 червня в Бонні, Німеччина, плануємо представити нашу платформу», - розповів Андрій Конеченков, глава Української вітроенергетичної асоціації.

В найближчий час створять організаційну структуру платформи Global 100% RE. UKRAINE. В Україні вже відкрили офіс  та штаб-квартиру в місті Бонн під юрисдикцією ЄС для більш ефективної співпраці з міжнародними партнерами та організаціями та більш глибокої інтеграції в Європейські процеси та ініціативи.

До платформи Global 100% RE. UKRAINE увійшли: Українська асоціація відновлюваної енергетики (УАВЕ), Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА), Біоенергетична асоціація України (БАУ), Асоціації сонячної енергетики України (АСЕУ), Українська Воднева Рада (УВР) , ПрАТ МХП - ГК Метрополія, Офіс Амбасадора відновлюваної енергії (ОАВЕ).

«Старі потужності традиційної енергетики повинні бути замінені новими чистими джералами енергії. І Україна не повинна залишатися осторонь від цих трендів» - наголошується в повідомленні.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!