RSS
Новости
1 февраля 2019, 16:30
Крюківський вагонобудівний завод розробив концепт гібридної електрички, яка зможе їздити на неелектрифікованих ділянках
Крюківський вагонобудівний завод в січні поточного року представив на засіданні науково-технічної ради в Києві свою нову розробку - приміські електропоїзди для мережі постійного і змінного струму. Також КВБЗ розробив концепцію гібридного електропоїзда, який зможе працювати на неелектрифікованих ділянках залізниці.

"ПАТ" КВБЗ "за власні кошти почав роботи зі створення модельного ряду приміських електропоїздів з живленням від мережі змінного і постійного струму і розробив концепцію гібридного електропоїзда, який може забезпечувати рух і роботу систем поїзда на таких неелектрифікованих ділянках залізниці, як Київ - аеропорт Бориспіль ", - повідомляють на підприємстві.

Проект зі створення моделей вагонів, які увійдуть до складу електрички, обійдеться КВБЗ майже в 200 млн гривень.

На підприємстві нагадали, що в 2014 році на заводі розробили технічні завдання на приміські електропоїзди змінного струму ЕКр3 і ЕКр4 - постійного. Їх концепція заснована на конструкції вагонів дизель-поїзда ДПКр-2, який вже кілька років працює на Львівській залізниці. З огляду на досвід його експлуатації та вимоги "Укрзалізниці" на дизель-поїзди, в конструкцію ДПКр-3 вагонобудівники внесли ряд змін, максимально прийнятних для рухомого складу приміських перевезень.

Крім того, поїзди для мережі як змінного, так і постійного струму планується максимально уніфікувати. Завдяки такій концепції підприємство зможе максимально звузити номенклатуру запасних частин, створити загальну конструкторську документацію і єдину ремонтну базу ходових частин і устаткування кузова.

Протягом 2019-2020 рр. планується виготовити дослідні зразки поїздів постійного і змінного струму, випробувати їх, провести засідання міжвідомчої комісії і вже в 2021 році почати їх поставку.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Європейська комісія спільно зі Світовим банком розробила інвестиційний план дій для розвитку інфраструктури в країнах "Східного партнерства" - в Україні, Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії та Молдові. Згідно з цим планом, Україна може отримати на інвестпроекти, що передбачають поліпшення залізничної інфраструктури, 850 млн євро. Україна підготувала 9 проектів, які можуть бути профінансовані Єврокомісією.

Також "Укрзалізниця" і представники вітчизняної IT-сфери розробляють проект UZ Air Guard, метою якого є здійснення контролю над інфраструктурою за допомогою дронів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!