RSS
Новости
1 февраля 2019, 21:40
Greyp анонсувала електровелосипед з напівавтономними функціями
Компанія Greyp - виробник електровелосипедів преміум-класу з Хорватії, дочірня компанія місцевого виробника екзотичних суперкарів Rimac. І у велосипедного підрозділу амбіції не меншеі - судячи з анонсу і першим тізерам наступної моделі Greyp G6.

Попередня модель G12S, балансувала на межі між електровелосипедом і електромотоциклом - зі швидкістю до 70 км / ч, потужним мотором і дальністю поїздки в 120 км.

 G6 буде більш позашляховим, але головна його частина - підключенні можливості.

 У представленому тізері на стійці керма видно нетиповий для електровелосипедів пристрій - камеру в оточенні деяких сенсорів і з можливістю приєднання смартфона.  У Greyp систему називають eSTEM і повідомляють деякі деталі про те, як буде працювати цей «Головний розумний модуль» електровелосипеда.

 eSTEM контролює передню і задню камери, а також вбудований гіроскоп.  Система відстежує серцевий ритм райдера, вибудовує навігацію.  А модуль eSIM означає, що велосипед постійно підключений до мережі.

 За допомогою смартфона власник може його дистанційно вимкнути, зняти фото на камеру або змінити режим роботи електромотора.

 Більш традиційні для електробайка характеристики для G6 поки не оголосили.  Але зазначається, що і батарея, і електромотор у нього скромніший за розмірами, ніж у G12S.  Попередня модель коштує понад $ 8000, так що можна сподіватися, що G6 буде трохи більш доступніший.

Раніше повідомлялося, що Uber займеться розробкою безпілотних електровелосипедів і самокатів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!