RSS
Новости
1 февраля 2019, 22:43
Shell купила американського виробника обладнання для зарядки електромобілів
Найбільша нафтогазова компанія Royal Dutch Shell купила американську компанію Greenlots, що розробляє ПО і рішення для зарядки електромобілів.

Shell і Greenlots планують спільно розробляти програмне забезпечення і сервіси, що дозволяють створити інфраструктуру "інтелектуальних зарядних станцій".  Передбачається, що ця інфраструктура буде інтегруватися з сонячними, вітряними і іншими "зеленими" енергогенеруючими потужностями.  При цьому Greenlots збереже ідентичність бренду і команду.

"Наші останні інвестиції спрямовані на задоволення потреби американських водіїв в низьковуглецевої енергетиці ... Це крок до того, щоб зробити електромобіль більш доступним і привабливим для комунальних служб, підприємств та спільнот", - заявив Марк Гейнсборо, виконавчий віце-президент Shell за новими енергій.

Компанія Greenlots, що базується в Лос-Анджелесі, реалізувала свої проекти в 13 країнах.  Вона розробляє програмне забезпечення і послуги, які дозволяють водіям, мережевим операторам, хост-вузлам розгортати і керувати повномасштабною інфраструктурою зарядки електромобілів.

"Електрифікація [транспорту] забезпечить більш автономний і персоналізований досвід. Наші технології, які спираються на ресурси, масштаб і охоплення Shell, прискорять перехід до майбутньої екосистеми мобільності, яка стане безпечнішою, чистою і доступною", - прокоментував нову угоду генеральний директор Greenlots Бретт Хаузер.

Раніше Shell інвестувала в проект з розвитку зарядної інфраструктури Ionity в Європі, встановлюючи на своїх заправках зарядні станції і пункти, а також придбала зарядну мережу з 30 000 зарядних пристроїв.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.liga.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое