RSS
Новости
8 февраля, 14:51
Агрохолдинг «Астарта» в рік споживає 100 млн кВт-год електроенергії та 24 тис. тонн вугілля
Один із найбільших виробників цукру - агропромисловий холдинг «Астарта» в рік потребує близько 100 млн кВт-год електричної енергії та 24 тис. тонн вугілля. Про це на конференції «Агропетрол 2019» повідомив керівник напрямку природного газу «Астарти» Роман Кравець.

Крім цього, він додав, що компанія закуповує 9,07 тис. тонн антрацитового вугілля і 14,6 тис. тонн, що становить 3% виробничих витрат. В той же час електроенергія становить 1,5% виробничих витрат.

«Про електроенергію, ринок трансформується, поки що купуємо 90% в збутових компаній (обленерго – ред.) в регіонах», - заявив Кравець.

По вугіллю він уточнив, що зараз існує проблема, адже антрацит доставляється з Ростовської області (Росія).

«Весь антрацит йде з Росії. Має місце дуже складна ситуація з перевіркою якості. Цей процес дуже кропіткий, в результаті цього інколи ми вимушені купувати дорогий кокс», - додав Кравець.

За його словами, компанія постійно працює над зменшення енергоспоживання на тону виробленої продукції. З 2017р цей показник стабільно становить 5%.

Також, Кравець розповів про біогазовий комплекс на Полтавщині, який виробляє біогаз у процесі ферментації відходів цукрового виробництва та пожнивних залишків. Його проектна потужність досягає 150 тис. куб. м біогазу/день, що еквівалентно 75 тис. куб. м природного газу. Весь біогаз компанія використовує для власних потреб.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!