RSS
Новости
8 февраля 2019, 21:40
У Китаї почалися випробування безпілотних 5G-автобусів
Тести пройшли в китайському місті Чунцин. Автобус орієнтується за допомогою лідара, миттєво обмінюється інформацією з командним пунктом через протокол 5G і по-справжньому автономний.

Автобус розрахований на 12 місць і максимальну швидкість 20 км / ч.  У його розробці брали участь China Mobile, технологічний гігант Huawei, Південно-східний університет Китаю і французька компанія EasyMile.

Цілком ймовірно, що гострої необхідності в використанні 5G і не було - інші проекти обходяться і без нього -, але Китай намагається всім довести своє лідерство в розробці цієї технології.

Один тільки Пекін інвестує в розвиток 5G $ 4,4 млрд. Щоб потік цих грошей не припинявся, важливо демонструвати додатки нового стандарту зв'язку.  Автобус - один з таких проектів.

Експерти і чиновники очікують, що стандарт вже в найближчому часі перестане викачувати гроші і почне приносити прибуток.  Очікується, що виручка топових технологічних компаній, що базуються в Пекіні, завдяки 5G збільшиться на $ 700 млн. Цікаво також те, що країна вже починає готуватися до епохи 6G.

Великих успіхів Китаю пророкують і в безпілотні галузі.  У недавньому звіті McKinsey, опитавши 40 експертів ринку, повідомляє, що Китай, а не США зробить безпілотне водіння реальністю.  Головною причиною масового поширення технології стане здешевлення автопілотів.  А Китай - це саме та країна, яка робить популярні технології дешевими.

Раніше повідомлялося, що в Фінляндії запустили першу в світі комерційну мережу 5G.  Перше право скористатися мережею надали міністру транспорту і зв'язку Ганні Бернер, яка зробила відеодзвінок міністру економіки і інфраструктури Естонії Кадрі Сімсон.  У повну силу комерційне використання мереж 5G почнеться в 2019 році.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!