RSS
Новости
8 февраля 2019, 22:45
За січень 2019 року Житомирська ОДА отримала понад 70 заяв на компенсації за сонячні електростанції
Кількість приватних сонячних електростанцій в Житомирській області щороку зростає і становить вже 186, а їхня загальна потужність – 3,9 МВт. Лише за перший місяць 2019 року надійшла 71 заявка щодо компенсації за встановлені електростанції.

Вже наступного тижня відбудеться засідання комісії щодо затвердження компенсацій, які мешканці Житомирщини отримають вже невдовзі.

Активному переходу на сонячну енергетику сприяє програма підтримки сонячних електростанцій, яку ініціював голова Житомирської ОДА Ігор Гундич. За умовами програми, кожен, хто встановлює сонячну електростанцію, може отримати компенсацію із обласного бюджету – 20% від вартості обладнання, але в межах 50 тисяч грн. Упродовж 2017-2018 років компенсації отримали 94 власники станцій на загальну суму 3 млн 588 тис. грн. Із них 52 власників отримали відшкодування у минулому році. Загалом на програму «теплих» кредитів та встановлення сонячних електростанцій в обласному бюджеті передбачено 4 млн. грн.

Раніше повідомлялося, що Вінницька ОДА компенсуватиме  15% за встановлення домашніх сонячних станцій.  Договір про співпрацю з відшкодування кредиту на впровадження відновлювальних джерел енергії був підписаний між структурним підрозділом обласної державної адміністрації та вінницькою дирекцією ПАТ АБ "Укргазбанк"

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое