RSS
Новости
22 февраля 2019, 16:00
"АрселорМіттал Кривий Ріг" придбав локомотив і встановлює на тепловозах американські двигуни Cummins
П'ять локомотивів меткомбінату вже ремонтують, для модернізації ще п'яти машин оголосять тендер.

АрселорМіттал Кривий Ріг" (АМКР) придбав тепловоз ТЕМ2-9043, який вже вийшов на лінію і використовується для потреб металургійного виробництва.

Додатково підприємство передало на капремонт 5 локомотивів Миколаївському тепловозоремонтному заводу. Крім того, найближчим часом буде проведено тендер на ремонт ще п'яти машин. В ході модернізації локомотиви будуть оснащені американськими двигунами.

Залежно від інтенсивності і терміну експлуатації раз в шість років тепловози повинні проходити капітальний ремонт. "Для багатьох підприємств гірничо-металургійного комплексу, які мають значний парк локомотивів радянського зразка, це становить серйозну проблему: ремонтних потужностей для них в Україні не вистачає - всього кілька підприємств можуть якісно виконувати подібні роботи", - повідомили на меткомбінаті.

Крім того, для капремонту тепловозів потрібні запчастини, поставка яких Росією заборонена, оскільки вони є продукцією подвійного призначення (використовуються для виробництва і ремонту військової техніки). Зокрема, дизельні двигуни, потреба в яких у підприємств ГМК особливо гостра. Тому АМКР почав встановлювати на свої локомотиви нові дизельні двигуни Cummins виробництва США.

"Перший відремонтований локомотив з американським двигуном ми отримали ще в минулому році, - розповідає в.о. директора транспортного департаменту" АрселорМіттал Кривий Ріг "Андрій Кіндрат. - Спочатку при його експлуатації виникали проблеми, але потім підрядник їх усунув, і Cummins добре себе зарекомендував в роботі. Ще три локомотива з американськими двигунами ми отримаємо в цьому році - контракти на їх поставку ми підписали в 2018 році.

За словами Кіндрата, завдяки американським дизельним двигунам меткомбінату частково вдається вирішити проблему із запчастинами. Але проблема з тепловозобудівною і ремонтною базою в Україні залишається. "Наш локомотивний парк для обслуговування металургійного виробництва налічує 125 одиниць. Щорічно капремонт повинні проходити 20 машин, за фактом вдається відремонтувати 10. Тому локомотиви нам доводиться орендувати", - відзначає він.

В даний час для обслуговування метвиробництва АМКР орендує 7 тепловозів у Київ-Дніпровського міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту. Це веде до додаткових витрат. Однак іншого виходу у українських металургів поки немає.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое