RSS
Новости
1 марта 2019, 10:15
Tesla відкрила продажі «народної» Model 3 за $35 000, знизить ціни на інші моделі і робить ставку на онлайн-продажі
Компанія Tesla досить несподівано повідомила про те, що з сьогоднішнього дня в США стартує прийом попередніх замовлень на довгоочікувану Model 3 в стандартній комплектації (Standard Range) за $ 35 000.

За цю суму замовник отримує задньопривідний електромобіль Model 3 з запасом ходу на 350 км, максимальною швидкістю 210 км/год і часом розгону з нуля до сотні км/год за 5,6 секунд.

За останній час конкуренція в сегменті електромобілів істотно зросла, новій Tesla Model 3 належить конкурувати з Chevy Bolt, Kia Niro EV і Hyundai Kona EV, які знаходяться в тому ж ціновому діапазоні і пропонують приблизно такий же запас ходу.

У «народної» версії Tesla Model 3 очікувано є кілька відмінностей від більш дорогих конфігурацій, включаючи новий «стандартний інтер'єр». Це включає сидіння із тканини, ручне регулювання положення рульового колеса, базову обробку салону, базову аудіосистему, стандартні карти і навігацію. Протитуманні фари і док-станція для смартфона не передбачені. Автомобіль зберіг скляний дах і дзеркала з підігрівом.

Tesla Model 3 за $ 35 000 доступна тільки в єдиному кольорі - чорному, за інші кольори доведеться доплачувати. Фарбування в синій і сріблястий кольори обійдеться в $1500, за білий доведеться доплатити $1500, а за червоний - $2500.

Крім того:

• Tesla закриє «багато» точок продажів (130) і звільнить частину співробітників. Деякі з точок продовжать роботу в якості галерей для перегляду автомобілів, інформаційних і сервісних центрів.

• В основному Tesla будуть продаватися онлайн: в компанії обіцяють, що скоро покупці зможуть замовити машину через інтернет менше ніж за хвилину.

• Щоб компенсувати клієнтам відсутність тест-драйвів при покупці через інтернет, Tesla змінила правила повернення: можна купити машину, проїхати на ній до 1000 миль (1609 км) і повернути її протягом тижня з повним відшкодуванням коштів.

• Компанія також скоротить витрати на збут та маркетинг - все це дозволить Tesla знизити ціни на свої автомобілі приблизно на 6%.

• Ілон Маск заявив, що компанії навряд чи вдасться отримати прибуток в першому кварталі 2019 року: на тлі цих новин акції Tesla впали на 3,2% після торгів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: electrek.co
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!