RSS
Новости
1 марта 2019, 12:37
Агропромхолдинг ПАТ «Миронівський хлібопродукт» добудував на Ладижинській птахофабриці 1-у чергу біогазової установки на 12 МВт
Агропромхолдинг ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) добудував першу чергу біогазового комплексу потужністю 12 МВт на Ладижинській птахофабриці (Вінницька обл.). В березні станція почне генерувати е / е з біогазу.

Про це повідомив директор MHP Eko Energy Іван Тракслер на Українському енергетичному форумі в четвер, зазначивши, що вийти на повну потужність першої черги планується до кінця року.

Біогаз на Ладижинській птахофабриці виробляється з курячого посліду, крім енергоресурсів в процесі спалювання отримують органічні добрива. 

Інвестиції в першу чергу комплексу склали близько $ 20 млн. У майбутньому потужність електростанції планується збільшити до 20 МВт.

"Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні.  Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки.  Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

За даними Держенергоефективності, в Україні на кінець 2018 року працювало 13 біогазових установок в сільському господарстві потужністю 28 МВт.

Нагадаємо, "Миронівський хлібопродукт" отримав $25 млн від ЄБРР на введення в експлуатацію біогазової установки в місті Ладижин, Вінницької області.

Також відомо, що «Миронівська птахофабрика» агроіндустріального холдингу «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) планує перейти на відновлювані джерела енергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!