RSS
Новости
1 марта 2019, 20:32
Фонд держмайна готує рішення про припинення приватизації "Турбоатома"
Фонд державного майна України найближчим часом ухвалить рішення про втрату чинності рішення про приватизацію державного пакету акцій компанії "Турбоатом" і припинення процедури продажу об'єкта.

Про це під час засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації повідомив заступник голови Фонду держмайна Віталій Герц.

За його словами, причина цьому - нещодавнє рішення Кабінету міністрів про затвердження об'єктів великої приватизації на 2019 рік, завдяки якому підприємство було виключено зі списку запланованих до продажу.

"Згідно із законодавством, у тридцятиденний строк з дня прийняття рішення функції управління об'єктом мають бути повернені безпосередньо органу управління", - сказав Герц, додавши, що в даному випадку мова йде про Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

За словами Герца, Фонд держмайна вже прийняв рішення про припинення процедури приватизації Запорізького титано-магнієвого комбінату, який Кабмін також виключив зі списку об'єктів великої приватизації.

Як повідомлялося, 16 січня Кабінет міністрів затвердив перелік об'єктів великої приватизації на 2019 рік, виключивши продаж "Турбоатома" і Запорізького титано-магнієвого комбінату.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: economics.unian.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое