RSS
Тренды
1 марта, 21:35
Встановлена ​​потужність сонячної енергетики Бельгії досягла 4,25 ГВт
За даними, представленими асоціацією поновлюваних джерел енергії APERE, Бельгія в минулому році встановила 367 МВт нових сонячних електростанцій, на 103 МВт більше, ніж в 2017 році. Встановлена ​​потужність сонячної енергетики Бельгії досягла 4,25 ГВт.

Велика частина нових потужностей минулого року (218 МВт) була введена в єксплуатацію у Фландрії.  У Валлонії було побудовано близько 133 МВт нових фотоелектричних сонячних станцій, а в столичному регіоні Брюссель було додано 16 МВт.

З сукупної встановленої потужності сонячної енергетики Бельгії близько 3035 МВт припадає на Фландрію, а на Валлонію і Брюссель - тисячу сто тридцять шість МВт і 83 МВт відповідно.

98% з 526 000 сонячних установок Бельгії - це дахові домашні системи потужністю не більше 10 кВт.  Сукупна потужність малих об'єктів становить 64% від загального обсягу, а решта представлена ​​в основному комерційними і промисловими об'єктами.  При цьому в країні планується будівництво і великих наземних сонячних електростанцій потужністю до 100 МВт.

APERE повідомляє, що бельгійські СЕС в минулому році виробили близько 3,5 ТВт-год - на 0,3 ТВт-год більше, ніж у 2017 році.  Незважаючи на зростання, в 2018 р на сонячну енергетику як і раніше припадало лише близько 4% від загального споживання електроенергії, що відповідає показнику попереднього року.

Найбільше зростання попиту на сонячну енергію в Бельгії спостерігався в період з 2009 по 2012 рік (див. Графік), коли система підтримки зробила інвестиції в сонячні електростанції спекулятивно вигідними.  Протягом цих чотирьох років було розгорнуто 2,7 ГВт сонячних електростанцій.

За даними бельгійського системного оператора Elia, встановлена ​​потужність сонячної енергетики країни до 2040 року може досягти 18 ГВт.


Раніше повідомлялося, що уряд Бельгії схвалив відмову від атомної енергетики до 2025 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!