RSS
Новости
1 марта 2019, 22:40
«Нафтогаз» виграв Гаазький арбітраж за втрачені активи через анексію Криму
Гаазький арбітраж ухвалив позитивне рішення у справі «Нафтогазу» проти РФ за втрачені внаслідок анексії Криму активи. Про це повідомляє голова НАК Андрій Коболєв.

Сума виграшу наразі не уточнюється але буде оголошена найближчим часом. «Нафтогаз» вимагав у Росії компенсації у розмірі $5 млрд. 

«Нафтогаз отримав рішення арбітражу у місті Гаага, де розглядалось питання щодо втрачених активів в Криму. Рішення є позитивним. Ми змогли довести, що Росія, як держава, винна у втраті наших активів у Криму і повинна відповідати», – повідомив Коболєв.

Внаслідок анексії Криму Нафтогаз втратив на півострові інфраструктуру для транспортування та видобутку газу та нафти, зокрема бурові установки на шельфі Чорного моря, компресорні та інші станції. Все це майно «влада» анексованого Криму «націоналізувала» одразу після анексії.

Нагадаємо, Арбітражний суд в Парижі виніс рішення на користь українського Ощадбанку, в якому сказано, що Росія має компенсувати збитки Ощадбанку, завдані в результаті анексії українського Криму на суму  $1,3 млрд плюс відсотки, які будуть нараховуватись з моменту винесення рішення до моменту компенсації.

Раніше Електровісті повідомляли, що Глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв збирається направити на благодійність всі доходи, які він отримає на своєму посту в держкомпанії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!