RSS
Новости
15 марта 2019, 09:09
Україна отримає кредит від Данії, ціни на сонячні батареї впали більш ніж на 30% та Китай планує будувати 8 енергоблоків АЕС в рік - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас найцікавіші новини за вчора.

Україна отримає безвідсотковий кредит від Данії для реалізації проектів "зеленої" енергетики

Міністр фінансів України Оксана Маркарова і Посол Королівства Данія в Україні Рубен Медсен підписали Рамкову угоду між Урядом України та Урядом Королівства Данія щодо загальних умов і процедур, організаційних і фінансових коштів для виконання програми Danida Business Finance (DFB) в Україні.

 

Китай планує до 2030 року будувати по вісім енергоблоків АЕС в рік

Китаю необхідно до 2030 р будувати по вісім енергоблоків АЕС в рік, щоб забезпечити сталий розвиток атомної промисловості та технологій в країні, заявив голова правління компанії China National Nuclear Corporation (СNNC) Юй Цзяньфен.

 

У 2018 році ціни на сонячні батареї впали більш ніж на 30% - ITRPV

Зниження виробничих витрат і підвищення ефективності фотоелементів і сонячних батарей сприяють зниженню системних витрат в сонячній енергетиці. Це основні положення поточної дорожньої карти ITRPV, яка опублікована в 10-му виданні.

 

Lion8 - потужний електрогрузовик з запасом ходу 400 км

Перші контракти на постачання Lion8 вже підписані, а самі машини з'являться на дорогах восени. Конкуренція на ринку електрогрузовиків стає все більш жорсткою.

 

У Запоріжжі почала працювати нова міні-гідроелектростанція

У Запоріжжі на річці Суха Московка (Заводський район) з'явилася перша в області міні-гідроелектростанція. З 1 березня вона підключена до електромережі і передає електроенергію в ДП "Енергоринок".

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!