RSS
Новости
15 марта, 12:37
HP відкликає вибухонебезпечні акумулятори для своїх ноутбуків
Виробник комп'ютерів Hewlett Packard Inc. відкликає 78 500 акумуляторів для своїх ноутбуків і мобільних робочих станцій. Як зʼясували експерти, браковані батареї можуть перегріватися і приводити до пожеж і опіків. Ноутбук доведеться повернути в сервісний центр для перевстановлення акумулятора.

HP оголосила про відкликання ще в січні 2019 року, однак воно затяглося в часі через припинення роботи уряду США, т.зв. «шатдаун». Про відкликання оголосила американська Комісія з безпеки споживчих товарів, яка при цьому уточнила, що компанія надасть послуги із заміни акумуляторів.

Дефектні акумулятори продавалися окремо або в комплекті з ноутбуками, включаючи сімейства HP ProBook, Pavilion, ZBook і ENVY. Проблемна продукція постачалася разом із зазначеними лептопами в період з грудня 2015 року по квітень 2018-го.

Користувачі можуть зайти на сайт HP, щоб дізнатися, чи потрапляє їхній ноутбук під відкликання. Акумулятори не підлягають заміні самим користувачем, а це значить, що доведеться повернути ноутбук в сервісний центр для перевстановлення акумулятора і проведення відповідного ремонту.

Для HP це не перше відкликання несправних акумуляторів для ноутбуків. У січні 2018 року виробник оголосив про необхідність повернути йому близько 50 тисяч батарей, які можуть перегріватися, плавитися і обвуглюватися.

Раніше ЕлектроВісті писали, що міжнародна група вчених представила нову технологію 3D-друку акумуляторів для переносної електроніки. Батареї - наприклад, у формі кільця - можна вбудовувати в будь-які пристрої, навіть найменші. Крім того, вони не займуться від перегріву, адже небезпечному літію знайшли заміну.

Також канадські хіміки зробили великий крок до створення нового покоління літій-іонних батарей на основі кремнію. Вони вирахували оптимальний розмір наночастинок, які не ламаються при зарядці / розрядки акумулятора. І усунули, таким чином, головна перешкода до їх створення.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!