RSS
Новости
15 марта, 14:30
Наглядова рада "Донбасенерго" погодила реконструкцію блоку Слов'янської ТЕС за 18 мільярдів гривень
Наглядова рада ПАТ "Донбасенерго" 13 березня погодила підписаний з китайською компанією Dongfang Electric International Corporation контракт на реконструкцію блоку №6 Слов'янської ТЕС і його поділ на №6А і №6Б по 330 МВт кожен.

Про це свідчить інформація в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР).

Вартість узгодженого контракту - $ 684,3 млн (18,27 млрд грн за поточним курсом НБУ).

Як повідомлялося, контракт між "Донбасенерго" і Dongfang Electric International Corporation був підписаний в грудні 2018 року.

Очікується, що реалізація проекту продовжить ресурс ТЕС на 40 років, підвищить ефективність її роботи, скоротить питомі витрати палива і витрати на технічне обслуговування.  Реконструкція блоку №6 Слов'янської ТЕС дозволить значно знизити собівартість виробленої електроенергії, а також спалювати низькосортне вугілля без застосування природного газу в діапазоні навантажень 40-100%.

Компанія розраховує отримати інвестиційну складову в тарифі на відпуск електроенергії в розмірі 30%.  Фінансування реконструкції буде здійснено на 70% за рахунок кредитних коштів китайського банку.

Раніше китайська компанія Dongfang Electric International Corporation (DEIC) запропонувала найнижчу ціну на тендері енергокомпанії "Донбасенерго" на реконструкцію енергоблоку №6 Слов'янської теплоелектростанції в Донецькій області.  

Згідно з планом, блок №6А буде введений в експлуатацію в липні 2022 року, №6Б - в липні 2023 року. Блоки будуть використовувати вугілля газової марки.

 DEIC є китайською державною компанією, включає в себе близько 100 підприємств.  Спеціалізується на проектах в галузі електроенергетики.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!