RSS
Новости
15 марта, 15:45
Виробник електрокарів Faraday Future виставив на продаж земельну ділянку в США за $ 40 млн
Китайський виробник електромобілів Faraday Future виставив на продаж 364 гектарів землі в Лас-Вегасі, де планував побудувати завод по збірці машин. Вартість ділянки - $ 40 млн.

Faraday Future купила ділянку в 2015 році і планувала інвестувати в будівництво заводу $ 1 млрд. Однак у липні 2017 року компанія призупинила будівництво на тлі фінансових проблем основного інвестора - засновника LeEco Цзя Юетіна.  Замість цього компанія перемістила виробництво в закритий шинний завод Pirelli в Каліфорнії.

На заводі в США Faraday Future планувала організувати виробництво свого першого електромобіля FF91, який компанія позиціонувала як конкурента Tesla.  Перша партія автомобілів повинна була вийти в 2018 році, але виробництво так і не почалося через борги і судових розглядів Юетіна.  У грудні 2017 року суд в Китаї заарештував рахунки підприємця через борги.

Влітку 2018 року Faraday Future домовилася про інвестиції в розмірі $ 2 млрд від інвестиційного холдингу Evergrande Health з Гонконгу і отримала перший транш на суму $ 800 млн. Ще по $ 600 млн Faraday Future повинна була отримати в 2019 і 2020 роках, але попросила інвестора перерахувати транш заздалегідь.  Evergrande відмовилася і розірвала угоду через порушення її умов.

Раніше повідомлялося, що Faraday Future на заводі в каліфорнійському Ханфорді зібрав свій перший електромобіль FF91, який піде в серійне виробництво. Для компанії, яка ледь не збанкрутувала в спробі запустити виробництво, це серйозне досягнення.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: vc.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!