RSS
Новости
22 марта, 09:57
В Житомирскій області розробляють 7 інвестпроектів для будівництва СЕС на 250 МВт
Голова Житомирської ОДА підписав меморандуми про співпрацю з інвесторами семи проектів з будівництва промислових СЕС. Інвестиції залучатимуть з Бельгії, Ірландії, України тощо.

Так, ірландська компанія Altostrata Energy Limited побудує СЕС на 65 МВт в селищі Лугіни Лугінського району Лугинского района. Наразі компанія заключила договір про аренду земельної ділянки.

Upgrade Energy (Бельгія) побудує СЕС на 25-30 МВт в Коростенському районі. В лютому поточного року почали роботи по будівництву першої частини об'єкта на 5,9 МВт.

Французька компанія Global Ecopower SA (GEP, Франція) затвердила техдокументацію по оцінці змельних ділянок для будівництва СЕС на 20 МВт на території Хорошківської ОТГ. 

Modus Energy International B.V. LLC (Литва) реалізує свій проект на 35 МВт на території Любарської ОТГ. У лютому 2019 року компанія отримала декларацію на будівництво.

У "Еней Інтернешенал" (Україна) готують землевпоряджувальну документацію для будівництва СЕС на 55 МВт. в Брусиловському районі. Нагадаємо, що в 2018 році компанії займалась будівництвом СЕС в цьому регіоні. Сумма інвестицій склала 50 млн євро.

Група компаній GESS зі США побудують СЕС на 10 МВт в селищі Человичі Малинського району. поселке Чеповичи Малинского района. Дочірнє підприємство "Нафтогаз-Енергосервис" працює над кошторисом для будівництва станції на 30 МВт на території Дубищенської сільської ради Чуднівського району.

Наразі на Житомирщині функціонує одна промислова Ганська СЕС на 15 МВт. Її ввели в експлуатацію в кінці 2018 року.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в Житомирскій області за три роки компенсували громадянам за встановлені домашні СЕС 3,6 млн грн.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
Теги
СЭС
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!