RSS
Новости
22 марта 2019, 10:29
Польща збудує ще один LNG-термінал для імпорту зрідженого газу
Польща побудує в Гданську плавучий термінал LNG. Про це на засіданні Сенату Польщі повідомив уповноважений уряду щодо стратегічної енергетичної інфраструктури міністр Петро Наїмський.

«Ми хочемо надати нашим сусідам доступ до газу через польську газотранспортну систему. Це в підсумку веде нас до рішення, яке вже прийнято, що в подальшій перспективі ми побудуємо в Гданську плавучий термінал для прийому зрідженого газу», – заявив він.

Верхня палата парламенту Польщі 20 березня схвалила закон про ратифікацію польсько-датського договору про будівництво газопроводу «Baltic pipe». Газопровід, завдяки якому норвезький газ з шельфу в Північному морі буде доставлятися до Польщі транзитом через територію Данії, повинен бути зданий в експлуатацію до 2023 року. Плановані обсяги поставок на першому етапі – 10 млрд кубометрів на рік.

За словами міністра, до 2023 року Польща повністю зможе задовольнити свої потреби в газі, які оцінюються в 22 млрд кубометрів на рік. У Польщі вже є морський термінал LNG в Свіноуйсьце. Зараз ведуться роботи по збільшенню його потужності до 7,5 млрд кубометрів газу в рік. З власних родовищ Польща може отримувати щорічно 4,5 млрд кубометрів природного газу.

Раніше ЕлектроВісті писали, що енергетична компанія Polskie Gornictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) підписала контракт з американською компанією Venture Global LNG на поставки в Польщу 2 млн т зрідженого природного газу (СПГ) в рік.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!