RSS
Новости
29 марта 2019, 10:43
Kness розраховує в 2019 році побудувати в Україні 500 МВт потужностей СЕС
Kness Group, один з найбільших EPC-контракторів (генпідрядників) на українському ринку альтернативної енергетики, планує побудувати в 2019 році для різних інвесторів близько 500 МВт потужностей сонячних електростанцій (СЕС), збільшивши обсяг здійснених компанією проектів до 1 ГВт.

Про це повідомив співзасновник Kness Group Євген Дідіченко вчора під час дискусії на тему "Відновлювана енергетика в деталях", організованої юридичною компанією Golaw.

За його інформацією, на сьогодні група управляє власними СЕС загальною потужністю близько 500 МВт.

Дідіченко висловився за прийняття закону про "зелені" аукціони, зазначивши, що інвестори будуть зацікавлені брати участь в торгах і отримати гарантовану державну підтримку на 20 років. За його словами, вартість будівництва СЕС у світі знижується більш високими, ніж очікувалося, темпами, тому поточний тариф на відпуск електроенергії СЕС є трішки завищеними.

Разом з тим в Kness Group стурбовані невизначеністю механізму розподілу квот потужностей відновлюваних джерел енергії (ВДЕ). На думку Дідіченка, квоти повинні встановлюватися пропорційно заявками від різних видів генерації, аукціони повинні проходити для двох основних видів "зеленої" генерації - сонця і вітру - окремо.

"Проекти у вітроенергетиці можуть бути дуже великими. В результаті їм може або не вистачити квоти, або проект взагалі залишиться нереалізованим", - зазначив Дідіченко. На його думку, обсяг квот повинен корелювати з обсягами балансують потужностями, але на сьогодні це питання в Україні поки не піднімається.

EPC-контрактор Kness включає інжинірингову компанію "Подільський енергоконсалтинг", реалізує інверторне обладнання, шафи збору потужності, системи моніторингу генерації і опорні конструкції для сонячних панелей українського виробництва. У лютому 2019 року група запустила перший в Україні великий завод з виробництва панелей для СЕС.

Нагадаємо, що 5 лютого в Вінниці пройшло урочисте відкриття заводу KNESS PV - першого в Україні заводу для масштабного промислового виробництва сонячних панелей. ЕлектроВісті вели текстову трансляцію.

Раніше ЕлектроВісті писали, що група Kness, плануючи до літа налагодити виробництво дахових сонячних панелей для домогосподарств, веде з Укргазбанком (Київ) переговори про організацію відповідної програми кредитування для приватних осіб, повідомив гендиректор Kness Сергій Шакалів в ході відкриття заводу Kness PV у Вінниці 5 лютого.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое