RSS
Новости
29 марта 2019, 11:46
На Одещині створили індустріальний парк
Міністерство економічного розвитку і торгівлі включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків індустріальний парк «Подольск». Ініціатором створення парку стала міська рада міста Подольськ Одеської області.

Заявлений термін функціонування парку становить 30 років. За попередніми розрахунками, може бути створено до 1 тис. нових робочих місць.

Індустріальний парк “Подольськ” передбачає розміщення виробництв з первинної та вторинної переробки сільськогосподарської сировини, виробництво харчових продуктів та логістики з можливим відкриттям митно-ліцензійного складу.

Подільська міськрада вже уклала меморандуми з трьома потенційними учасниками індустріального парку: ТОВ «ПАСАВТОТРАНССЕРВІС» (пасажирські перевезення), фермерським господарством «Агропромсад» (вирощування ягід, горіхів, фруктів) та ТОВ «Простір-Агробуд» (будівництво доріг і автострад).

Раніше ЕлектроВісті писали, що проведення в Чернівцях енергомодернізації застарілих виробничих приміщень індустріального парку «Гравітон» дозволить економити 486,331 тис. КВт * год електроенергії і 403,2 тис. М3 газу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: uprom.info
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!