RSS
Новости
29 марта 2019, 14:10
У Словаччині пройшли приймальні випробування системи автоматизованого хімічного контролю водно-хімічного режиму для ЗАЕС
У Братиславі (Словаччина) пройшли заводські приймальні випробування системи автоматизованого хімічного контролю водно-хімічного режиму першого і другого контуру для енергоблоку №5 Запорізької АЕС.
Очолив приймальну комісію від Запорізької АЕС – начальник лабораторії обчислювальних підсистем цеху теплової автоматики та вимірювань Олег Чернишов.

«Це були заводські приймальні випробування, на яких було потрібно перевірити працездатність системи, її відповідність технічним специфікаціям та умовам поставки. Обладнання при нас упакували та відправили, – зазначає голова комісії. – Після прибуття на станцію в його монтажі та наладці будуть брати участь фахівці цеху теплової автоматики та вимірювань, а також підрядне монтажне підприємство», – підкреслив Олег Чернишов. 

Система автоматизованого хімічного контролю водно-хімічного режиму впроваджується для створення сучасної системи моніторингу та діагностики водно-хімічного режиму технологічних середовищ АЕС. Її застосування, а також застосування лабораторного контролю основних та допоміжних технологічних систем та систем безпеки дозволить збільшити надійність експлуатації енергоблоку, підвищити рівень його безпеки, мінімізувавши при цьому капітальні витрати.

Ця система дозволить забезпечити постійний контроль за параметрами водно-хімічного режиму та діагностування причин при будь-яких симптомах порушень, а також буде корисною в наданні допомоги обслуговуючому персоналу блочного щита керування та водно-радіохімічної лабораторії в підтримці режиму на регламентованому рівні надійного та оперативного контролю якості в режимі реального часу.

Аналогічні системи автоматизованого хімічного контролю водно-хімічного режиму вже впровадженні на енергоблоках №№ 1, 2, 3 і 4 Запорізької АЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: facebook.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!