RSS
Новости
29 марта 2019, 18:30
Роботи замінять фермерів на полях Нової Зеландії
В березні перший робот розпочав збір урожаю яблук. Система відрізняє стиглі фрукти від зелених, працює вночі і обробляє важкодоступні для людини місця.

Один з найбільших поставників овочів та фруктів Нової Зеландії, T&G Global, вирішив залучити розробників роботехніки, американський стартап Abundant Robotics, до створення автономної системи нового покоління. Причиною такого рішення став прогресуючий дефіцит сезонних працівників і необхідність підвищення виробництва.

Інженери Abudant Robotics виготовили для T&G Global робота, оснащеного лідаром для пересування між рядами дерев чи кущів, а також машинним зором, для того, щоб робот міг розпізнати стиглі яблука. Після цього, за допомогою вакуумного шлангу-маніпулятора він  обережно зриває плід з гілки, не пошкоджуючи дерево.

робот

Керівництво T&G Global обіцяє, що ніхто з працівників не втратить своє робоче місце із-за нових співробітників-роботів – хоча б через те, що самотужки машинам не впоратись.

Вони виходитимуть в нічну зміну і оброблюватимуть найважкодоступніші ділянки.

Криза вплинула й на фермерські господарства США – на полях гине урожай, бо його нікому збирати. Робочих рук катастрофічно не вистачає, а роботи – все ж таки рідкість, адже створити м’який і гнучкий маніпулятор, який обережно зриватиме з грядок стиглі персики, томати чи полуницю досить важко.

Раніше, ЕлектроВісті писали, що роботи замінили 25% працівників на заводах боєприпасів в Китаї.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое