RSS
Новости
29 марта 2019, 19:30
Берлін отримав перші з 15 електробусів Mercedes eCitaro
До Берліна доставили перші з 15 замовлених повністю електричних автобусів Mercedes-Benz eCitaro.

 

Електробуси передали транспортній компанії BVG.

Mercedes-Benz eCitaro оснащений батареєю потужністю 243 кВтч, яка дає запас ходу 150 км (цикл SORT2). Потужність двигунів становить 2 × 125 кВт, а крутний момент - 2 × 485 Нм.

«Ми раді, що eCitaro тепер заряджає енергією Берлін.  eCitaro відкрив нову главу в історії екологічно безпечної мобільності.  Для мене особливо важливо те, що ми підтримуємо наших клієнтів індивідуальними консультаціями та індивідуальними пакетами послуг, оскільки вони поступово переходять на електромобілі», - заявив глава Daimler Buses Тіль Обервердер і передав ключі від першого eCitaro в Берліні голові правління берлінської транспортної компанії BVG Сігрід Нікутте.

У свою чергу Нікутта зазначив, що щорічно в Берліні близько мільярда пасажирів користуються екологічно чистим суспільним транспортом.

Усередині електробуси оснащені системою кондиціонування повітря, 15 подвійними USB-портами і трьома моніторами, на яких відображена інформація про поїздку.  Для людей з обмеженими можливостями доступні додаткові майданчики, де вони зможуть розташуватися без проблем.  А водії можуть спостерігати за всім, що відбувається поза салону автобуса при допомогою спеціальних камер.  Також встановлені камери і в салоні автобуса.

Раніше повідомлялося, що у Вінниці випробовують муніципальний електричний автобус. Одного заряду батареї вистачає на перевезення пасажирів зранку до вечора. Салон електробуса розрахований на 70 місць. Щодня на експлуатацію електробусу витрачають на 1000-1300 грн менше, ніж на дизельні аналоги.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!