RSS
Новости
29 марта 2019, 20:23
НКРЕКП встановила "зелений" тариф для сонячних станцій на 40 МВт
Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) на засіданні в п'ятницю встановила "зелений" тариф в розмірі 15,03 євро за кВт-год для ряду сонячних електростанцій потужністю близько 40 МВт.

Зокрема, "зелений" тариф отримало ТОВ "Віта Солар", яке в березні ввело СЕС на 13,575 МВт в Миколаївській області та ТОВ "Енерджі Вуд", яке в лютому ввело СЕС "Кондакова" на 19 МВт в Миколаївській області.

Тариф також отримало ТОВ "Віт Енерджі Ріпнів" і ТОВ "Укрекоенергосістеми", які ввели станції до 3 МВт в Хмельцкой області.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП встановила "зелені" тарифи для СЕС загальною потужністю понад 17 МВт, а також визначила надбавки за місцеву складову для за використання українського обладнання на рівні 30% для ТОВ "Санвін 1" (СЕС "Погребище" у Вінницькій області на 11,6 МВт), "Санвін 4" (СЕС "Петрашівка" у Вінницькій області на 11,4 МВт), ТОВ "  Атланта Енерджі "(СЕС в Дніпропетровській області на 1,17 МВт), а також для ряду черг вітроелектростанцій ТОВ" Віндкрафт Україна "(Оверянівська ВЕС в Херсонській області на 64,8 МВт), ТОВ" Вітропарк Причорноморський "(Ольвійська ВЕС в Миколаївській області на 29,7 МВт).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!