RSS
Новости
29 марта 2019, 22:40
В Грузії стартує виробництво електромобілів
Під грузинським брендом вперше буде створено автомобіль на електротязі. Підставою є меморандум між Aigroup і компанією Changan, яка є лідером китайської автоіндустрії. Спільне виробництво з Changan є у таких компаній-лідерів автоіндустрії, як французький автохолдинг PSA (Peugeot Citroën Moteurs), Ford, Suzuki, MAZDA та ін.

Повідомляється, що автомобільний бренд постачатиме електромобілі не тільки на грузинський ринок, але і для кавказького регіону, Центральної Азії і Європи. Під грузинським брендом запланований випуск машин серії EADO, а в недалекому майбутньому також моделей BENNI-EV360 і CS55EV. Перший електрокар планують випустити до кінця цього року. 

«Співпраця цих двох великих компаній на ринку Грузії принесе нам нові робочі місця, і позиціонування в світі першими електромобілями, виробленими в Грузії. До 2025 року компанія Changan планує повністю перейти на виробництво електромашин, попит на які все більше зростає на світовому ринку. Першою причиною цієї тенденції є екологічна ситуація і енергоефективність, яка відрізняє ці машини в усьому світі», – заявили в компанії.

Раніше повідомлялося, що у грузинському чорноморському курортному місті Батумі повинен відкритися завод з виробництва електромобілів, про це сказав мер Батумі Лаша Комахідзе. Електромобілі буде виробляти спільна грузино-китайська компанія. Зокрема, вона займеться збором електроавтобусів і мікроавтобусів з електродвигуном.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое