RSS
Новости
5 апреля 2019, 09:24
MHI Vestas поставить генератори 9,5 МВт для плавучої вітрової електростанції в Шотландії
Компанія MHI Vestas Offshore Wind підтвердила замовлення від іспанської девелоперської та будівельної компанії Cobra Group, що входить до складу ACS Group, на постачання п'яти турбін V164-9,5 МВт для проекту плавучого морського вітропарку Kincardine біля берегів Шотландії.

Нова гігантська вітряна турбіна потужністю 9,5 МВт була вперше представлена ​​MHI Vestas в 2017 році, а в поточному році має відбутися її перша установка.

В даний час у світі діє одна плавуча вітрова електростанція Hywind, побудована норвезькими нафтовиками. Об'єкт, оснащений п'ятьма вітряними турбінами Siemens Gamesa потужністю 6 МВт кожна, працює досить успішно.

Новий плаваючий вітропарк, який будує Cobra Group, більше - його потужність складе 50 МВт. Електростанція Kincardine буде оснащена п'ятьма турбінами V164-9,5 МВт на додаток до вже встановленої турбіні V80-2,0 МВт. Проект з шістьма генераторами буде реалізований на напівзаглибних фундаментах Windfloat і розташовуватися над глибинами 60-80 метрів.

Такі типи плаваючих фундаментів виглядають наступним чином:

MHI Vestas підтверджує, що турбіни будуть встановлені навесні 2020 року, і контракт включає 10-річну угоду про технічне обслуговування.

Таким чином, перспективна тема морських плаваючих вітрових електростанцій отримує розвиток. Тим більше, MHI Vestas ще поставляє три турбіни 8,4 МВт для плаваючої станції в Португалії, яка повинна відкритися найближчим часом.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Vestas представила нову модель своєї вітротурбіни на 4 МВт, призначену для протистояння екстремальним погодним явищам, включаючи високі швидкості вітру і турбулентність викликану грозами.

Також датський виробник вітряних турбін Vestas оголосив про подолання рубежу в 100 ГВт (гігават). Така сумарна потужність вітрогенераторів, встановлених компанією за свою 40-річну історію.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!