RSS
Новости
5 апреля 2019, 11:15
Нова Audi TT стане електромобілем
Компанія Audi перетворить модель TT в електромобіль. Про це повідомив член правління німецького автовиробника, відповідальний за технічний розвиток, Ханс-Йоахім Ротенпілер.

На сьогодні фахівці марки шукають оптимальне компонування для електричного Audi TT, оскільки встановити акумулятори під днищем в цій моделі неможливо - доведеться вище розташовувати крісла в салоні, що суперечить концепції компактного спорткара.

Як пояснив пан Ротенпілер, батареї в моделі можуть розмістити порізно - частина в центральному тунелі, частина - або у передній, або у задній осі. Аналогічне компоновання розглядають і для електричної версії Audi R8.

Представники німецької марки підкреслили, що поки вивчаються всі варіанти майбутнього моделей Audi TT і Audi R8 і остаточного рішення про те, чи збережуться вони взагалі в лінійці бренду або будуть зняті з виробництва, поки не прийнято.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Audi затримує виробництво електромобілів через брак батарей. На даний момент Audi має можливість зробити тільки половину заявленої кількості електромобілів на своєму заводі в Брюсселі.

Також великі автовиробники в найближчі роки планують випустити на ринок багато нових електромобілів. І Audi не виняток. Ця компанія активно працює в даному напрямку. Які ж електрокари Audi почне продавати в 2019-2021 роках?

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kommersant.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое