RSS
Новости
5 апреля 2019, 14:59
Польща шукає партнерів для будівництва АЕС
Варшава має намір побудувати АЕС в Польщі. Переговори з потенційними партнерами вже почались.

«Ми ведемо переговори на тему будівництва АЕС не тільки з США, але і з іншими країнами. Крім технологічної складової, ми очікуємо від наших партнерів також участі у фінансуванні», - повідомив міністр енергетики Польщі – Кшиштоф Чожевський. Він додав, що будівництво АЕС - дорогий проект.

Сьогодні 80% польської генерації працює на вугіллі, тому у Варшаві повідомили про бажання відновити будівництво АЕС «Жарновець». Будівництво розпочалось в 1983 році, але в 1990 року на місці будівництва АЕС все ще проходили підготовчі роботи.

аэс

Згідно з проектом енергетичної стратегії Польщі, перша АЕС в країні повинна запрацювати до 2033 року. Проект передбачає атомну станцію з початковою потужністю в 1-1.5 ГВт, з перспективою збільшення потужності протягом десяти років до 6-9 ГВт, що покриють 10% потреб країни в електроенергії. Планується, що місце будівництва буде визначено в 2020 році, а в 2021 - технологія і генеральний підрядник.

Раніше, ЕлектроВісті писали, що законопроект про добудову енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС вже узгоджений з усіма органами виконавчої влади.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: eadaily.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!