RSS
Новости
5 апреля 2019, 17:20
Швейцарська компанія випустить акумулятор, що забезпечить електромобілю запас ходу 1000 км
Швейцарський стартап Innolith стверджує, що розробив батарею з рекордною щільністю. За енергоємкістю установка перевершує акумулятор Tesla Model 3 в чотири рази.

батарея

Інженери компанії Innolith запевняють, що енергоємність інноваційної батареї становить 1000 Вт * год / кг. Для порівняння: у батарей в електрокарах Tesla Model 3 цей показник становить всього 250 Вт * год / кг, але в майбутньому його розраховують збільшити до 330 Вт * год / кг.

Innolith розробляє літій-іонні акумулятори з рідкими електролітами. Єдина відмінність продукту від більшості аналогів на ринку - це розчинник. Найчастіше компанії використовують органічний склад, який легко запалюється. Швейцарські інженери вирішили застосувати неорганічний розчинник, який за консистенцією нагадує сіль.

«По-перше, так ми знизили ризик загоряння, оскільки горіти в принципі нема чому. А по-друге, ми виключили найбільш реактивні компоненти. Це дозволяє підвищити енергоємність, зберігаючи при цьому стабільність », - зазначив голова ради директорів компанії Алан Гріншілдс.

Innolith випустить першу партію експериментальних акумуляторів в Німеччині, однак відбудеться це нескоро. На розробку акумуляторів і підготовку до серійного виробництва компанія витратить від 3 до 5 років. Тому на ринку акумулятори з'являться не раніше, ніж в 2022 році.

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що термобатареї можуть замінити літій-іонні акумулятори.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!