RSS
Новости
5 апреля 2019, 20:35
Прибережні вітряні електростанції США очікує непросте майбутнє
Американське Міністерство енергетики представило амбітні плани по розширенню вітряного сектора в державних прибережних водах. Вчені з Єльського університету поставили їх під сумнів, оцінивши поставки необхідних для турбін рідкоземельних металів і пов'язані з цим економічні, екологічні та геополітичні питання.

Вітряні електростанції - основне джерело відновлюваної енергії в США.  На території 41 штату діє понад 56 800 турбін.  Вони генерують близько 6% електрики країни.  Основні потужності знаходяться на суші, але Міністерство енергетики планує нові прибережні проекти.  Фахівці з Єльської школи лісівництва та екологічних досліджень (F & ES) засумнівалися, що їх реалізація буде такою простою і безпечною для навколишнього середовища, як здається.  Результати дослідження представлені в Nature Sustainability.

Томер Фішман, зараз читає лекції в Ізраїлі, і професор Томас Гредел розглянули ситуацію на прикладі електростанції Род-Айленда.  Високі, потужні турбіни вимагають сильних магнітів з неодиму, редкоземельного металу.  Для кожного пристрою потрібно близько 2000 фунтів (907 кг) елемента.

Майже весь неодим добувають в Китаї.  Магніти роблять в Японії і поставляють до Франції, де вони вбудовуються в турбіни.

«Кожен етап вразливий для геополітичних чинників.  Так, погіршення торгових відносин США і Китаю може стати перешкодою в ланцюжку поставок », - сказав Фішман.

План міністерства також не розглядає доступність неодиму.  Видобуток елемента раніше відбувався в Каліфорнії, але її припинили через фінансові та екологічні проблемі кілька років тому.  Фішман і Гредел вирішили вивчити ці фактори.  Фахівці з'ясували, що створення домашньої програми виробництва та монтажу турбін призведе до появи складної мережі, що піднімає питання про споживання природних ресурсів, регіональний попит і переробку компонентів.  Зокрема, повторного використання неодиму.  Розрахунки, на думку Фишмана, можуть запустити реалістичні обговорення інтерналізації виробництва турбін, можливої ​​при правильному управлінні.

«Потрібно впевнитися, що прибережні установки приживуться в США.  Але вже зараз помітно багато переваг, - сказав фахівець.  - Ми бачимо успіх наземних електростанцій, незважаючи на політичні відносини.  Зараз ми створюємо дорожню карту термінів і масштабів виробництва.  Ми починаємо з нуля, щоб мати час для проведення необхідних досліджень ».

Раніше повідомлялося, що більше 10% електроенергії в 19 штатах США виробляють сонячна і вітрова енергетика.  В цілому в США на основі сонця і вітру було вироблено близько 9% електроенергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: pronedra.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!